Logo Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu

Wiosenne porządki

Ocena 0/5

W dniu 26 marca 2024 roku dzieci z miejskich szkół podstawowych uczestniczyły w akcji sprzątania terenów miejskich. Każda ze szkół wyznaczyła grupy około 30. osobowe, które w ramach zajęć lekcyjnych wyruszyły w teren, by uporządkować Naszą okolicę po zimie. 

Dzięki pomocy uczniów został posprzątany teren amfiteatru, aquaparku, pobliskie tereny przyleśne, Plac Wrzosowy oraz Plac Piastowski, a także promenada Jeziora Durowskiego. Oczywiście dzieci nie zapomniały również o terenach, z których najczęściej korzystają, czyli o otoczeniu swoich placówek szkolnych. 

Zostało zebranych wiele worków z odpadami, co niestety pokazuje, że nadal niektóre osoby nie szanują Naszej przyrody, wyrzucając odpady gdzie popadnie...

 

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za pomoc w sprzątaniu terenów miejskich oraz nauczycielom za wielkie zaangażowanie i owocną współpracę.

 

pozdrawiamy serdecznie

Zespół CEE ;) 

 

Galeria zdjęć

Sprzatanie_Letnia- kl (4) 431887305_1387695595443484_6521905137624625947_n ATT00318
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności