Logo Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu

Rozstrzygnięcie konkursu "Aspekt wczesnowiosenny"

Ocena 0/5

      Pogoda za oknem robi się coraz piękniejsza, tym samym należało w tak słoneczne popołudnie, jakie mieliśmy 19 marca 2024 roku podsumować konkurs pn. "Aspekt wczesnowiosenny" i wręczyć, mamy nadzieję ciekawe, nagrody naszym laureatom. Wszystkie prace, które wpłynęły do Urzędu w wyznaczonym terminie dostarczyły komisji konkursowej wiele przyjemności w ocenianiu, ale i trudności w wyborze tych, które mają zostać nagrodzone.

      Mamy nadzieję, że tworzenie tablic informacyjnych gatunków współtworzących aspekt wczesnowiosenny dostarczyło uczestnikom wiele przyjemności, ponieważ bezproblemowo podołali zadaniu. 

Podkreślamy, iż komisja konkursowa stanęła przed wielkim wyzwaniem i przyznała I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia:  

I miejsce Zuzanna Olejniczak 

II miejsce Marcelina Binkowska

III miejsce Zuzanna Czajkowska

Wyróżnienia: Gabriela Ciesiółka, Janina Czaczyk

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

      Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu. Dzięki temu jak liczne jest zaangażowanie w konkretne konkursy, będziemy starać się organizować takie, które Was najbardziej interesują. Zatem mamy nadzieję, że jesienią zorganizujemy kolejną edycję konkursu dot. tablic informacyjnych, ale szczegółów na razie nie będziemy zdradzać. 

Pozdrawiamy 

Do miłego 

Zespół CEE ;) 

 

Galeria zdjęć

2_edited 3_edited
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności