Logo Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu

Rajd Rowerowy 22.09.2023 r.

Ocena 0/5

   Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu Urząd Miejski w Wągrowcu zorganizował Rajd Rowerowy ulicami Wągrowca. W rajdzie brały udział dzieci ze szkół podstawowych w Wągrowcu wraz z nauczycielami, a także wszyscy chętni mieszkańcy. Łącznie było Nas około 100 osób. Na Starcie rajdu zostały rozdane uczestnikom gadżety: koszulki z logo ETM, etiu na telefon oraz bransoletki odblaskowe z logo Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu. Po przejeździe całej trasy na MECIE powitali Nas przedszkolaki oraz seniorzy. Ci najmniejsi najbardziej zainteresowani byli rozstrzygnięciem konkursu plastycznego, który został dla nich zorganizowany (wyniki konkursu tutaj: https://cee.wagrowiec.eu/aktualnosci/konkurs-plastyczny-oszczedzaj-energie.html). Seniorzy natomiast otrzymali chipy, dzięki którym mogą korzystać z rowerów miejskich bez posiadania aplikacji w telefonie. Wszyscy chętni mogli skorzystać z atrakcji, które zostały dla nich przygotowane. Przedszkolaki najchętniej odwiedzały autobus elektryczny, natomiast młodzież sprawdzała swoją kondycję na trenażerach rowerowych oraz pokonywała tor przeszkód z założonymi alko- lub narkogoglami.  Każdy spragniony po zabawie, ale i wszyscy przechodni mogli poczęstować się pysznym jabłkiem. 

   Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu, ale i każdemu, który w tym dniu odwiedził Nas na Rynku i nawet przez chwilę uczestniczył w tym ciekawym wydarzeniu! ;) 

   Dziękujemy również współorganizatorom, którzy zapewnili dla Wszystkich interesujące atrakcje i umilili Nam ten czas, który minął w trymiga ! :) 

Galeria zdjęć

379638569_1426603664864995_5506564570293325529_n 381188378_1021565212213038_988668430002842218_n 4 6 7 10 30 34
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności