Logo Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu

Ogłaszamy kolejny Konkurs !

Ocena 0/5

Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ogłasza dla Was kolejny konkurs, tym razem z okazji Światowego Dnia Wody! 

Wszyscy wiemy, że woda jest źródeł naszego życia. Nasze ciała składają się aż w 60% z wody. Bez niej nie możemy przeżyć nawet tygodnia. Dlatego zwróćmy uwagę jak obchodzimy się z wodą, czy zakręcamy kurek, gdy myjemy zęby? Musimy zacząć od małych kroków. Do podlewania ogródka zbierajmy deszczówkę. Nie marnujmy pożywienia, bo do jego produkcji również potrzebna jest woda. Działajmy, więc wspólnie i oszczędzajmy wodę, bo bez NIEJ nie będzie NAS.  

Poniżej znajdziecie regulaminy konkursu pn. “Woda to życie” oraz załączniki, które należy dostarczyć wraz z wykonaną pracą. 
 

Krótkie info:
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z miejskich szkół podstawowych w dwóch kategoriach klasowych:
- kl. I-III przygotowanie pracy plastycznej techniką dowolną pn. “Woda to życie”
- kl. IV-VI ułożenie krótkiego wierszyka/ rymowanki pn. “Woda to życie”.
 Szczegóły w Regulaminach. 


Uwaga! Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi podczas pobierania Regulaminów i załączników, sprawdzajcie nagłówki, aby pobrać odpowiedni dokument do danej kategorii klasowej. 

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu ;)  

Pozdrawiamy 

Galeria zdjęć

REGULAMIN - PLASTYCZNY_page-0001 REGULAMIN - PLASTYCZNY_page-0002 Zgoda na przetwarzanie danych PLASTYCZNY_page-0001 Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu- OŚWIADCZENIA PLASTYCZNY_page-0001 REGULAMIN WIERSZYK_page-0001 REGULAMIN WIERSZYK_page-0002 Zgoda na przetwarzanie danych WIERSZYK_page-0001 Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu- OŚWIADCZENIA WIERSZYK_page-0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności